Hase

Hase je nemecký výrobca krbových piecok, ktorý sídli v Nemecku v meste Trier. Spoločnosť  hase bola založená v roku 1979 a momentálne má 220 stálych zamestnancov.

Firma sa špecializuje iba na výrobu krbových piecok, kachlí a je jedinečná v tom, že si kompletne všetky diely vyrábajú sami.

Vo výrobe využívajú najmodernejšie technologické postupy v kombinácii s poctivou ručnou prácou. Od návrhu až po až po zhotovenie piecky je ich cieľom – najkrajší oheň. Všetky piecky, ktoré sa vydajú na cestu do nového domova sú výsledkom dlhoročných skúseností: sú nadčasové, výkonné, designovo krásne  a funkčné. Či už si vyberiete piecku z ocele, mastenca, alebo ručne vyrábanej keramiky, môžete si byť istý, že dostanete to najlepšie. To je heslo ľudí z hase.

Kvalita

Piecky sú vyrábané výhradne v Nemecku, kde firma vytvára optimálnu súhru všetkých výrobných krokov na jednom mieste.

Nepominuteľné krása.

Krbové piecky hasené sú oceňované cenami za design. Krásne a funkčné. To dokazuje že je firma hase na  správnej ceste a pri navrhovaní piecok nerobí žiadne kompromisy.

Ide to aj bez filtrov.

Krbové piecky hase sa vďaka svojej prepracovanej technológie spaľovania obídu aj bez filtrov na jemný prach. Spaľovanie dreva je v nich tak účinné, že sa hodnoty jemného prachu a CO pohybujú ďaleko pod požadovanými hraničnými hodnotami.

Prísne tajné.

Recept na termo tvarovky  je prísne tajný. Prečo? Lebo vďaka nemu sú termo tvarovky v ohnisku výnimočne odolné. Izolačné vlastnosti termo tvaroviek najviac výrazne prispievajú k dosiahnutiu najnižších emisných hodnôt a navyše pekný teplý farebný odtieň týchto tvaroviek vyzerá skvelo.

Ide to je ekologicky

Krbové piecky majú veľmi nízku spotrebu dreva. Vďaka svojej účinnosti okolo 80% môžu byť vzorom aj pre ostatných. To pocítite aj oceníte pri kúrení.

Dobrý a čistý vzduch.

Dobrý oheň ma systém a systém regulácie vzduchu v hase majú. V každej krbovej piecke hase prichádza kyslík presne tam kde je potrebný –  priemyselným systémom vzduchových kanálov vyvinutých pre každý model piecky zvlášť. Plameň je tak možné precízne regulovať.

Dokonalo čisté sklo.

Pohľadové sklo ohnisko zostáva čisté a to vďaka priemyselnej technológií spaľovania, ktorá je optimálne prispôsobená každému jednotlivému tvaru piecky. Pri veľký geometrických tvaroch je to umenie, ktoré vo firme hase perfektne ovládajú. Potrebujete už len vhodné drevo  a dobrý komín a kúrenie je radosť.

Istota je istota.

Pretože produkty firmy hase majú dlhú životnosť a vaša krbová piecka bude vaším spoločníkom na dlhé roky dbajú  vo firme hase  na to, aby mali vždy náhradné diely. Veľa náhradných dielov sa vyrába ručne.