Hase je nemecký výrobca krbových piecok, ktorý sídli v Nemecku v meste Trier. Spoločnosť  hase bola založená v roku 1979 a momentálne má 220 stálych zamestnancov.

Firma sa špecializuje iba na výrobu krbových piecok, kachlí a je jedinečná v tom, že si kompletne všetky diely vyrábajú sami.

Vo výrobe využívajú najmodernejšie technologické postupy v kombinácii s poctivou ručnou prácou. Od návrhu až po až po zhotovenie piecky je ich cieľom – najkrajší oheň. Všetky piecky, ktoré sa vydajú na cestu do nového domova sú výsledkom dlhoročných skúseností: sú nadčasové, výkonné, designovo krásne  a funkčné. Či už si vyberiete piecku z ocele, mastenca, alebo ručne vyrábanej keramiky, môžete si byť istý, že dostanete to najlepšie. To je heslo ľudí z hase.

Kvalita

Piecky sú vyrábané výhradne v Nemecku, kde firma vytvára optimálnu súhru všetkých výrobných krokov na jednom mieste.

Nepominuteľné krása.

Krbové piecky hasené sú oceňované cenami za design. Krásne a funkčné. To dokazuje že je firma hase na  správnej ceste a pri navrhovaní piecok nerobí žiadne kompromisy.

Ide to aj bez filtrov.

Krbové piecky hase sa vďaka svojej prepracovanej technológie spaľovania obídu aj bez filtrov na jemný prach. Spaľovanie dreva je v nich tak účinné, že sa hodnoty jemného prachu a CO pohybujú ďaleko pod požadovanými hraničnými hodnotami.

Prísne tajné.

Recept na termo tvarovky  je prísne tajný. Prečo? Lebo vďaka nemu sú termo tvarovky v ohnisku výnimočne odolné. Izolačné vlastnosti termo tvaroviek najviac výrazne prispievajú k dosiahnutiu najnižších emisných hodnôt a navyše pekný teplý farebný odtieň týchto tvaroviek vyzerá skvelo.

Ide to je ekologicky

Krbové piecky majú veľmi nízku spotrebu dreva. Vďaka svojej účinnosti okolo 80% môžu byť vzorom aj pre ostatných. To pocítite aj oceníte pri kúrení.

Dobrý a čistý vzduch.

Dobrý oheň ma systém a systém regulácie vzduchu v hase majú. V každej krbovej piecke hase prichádza kyslík presne tam kde je potrebný –  priemyselným systémom vzduchových kanálov vyvinutých pre každý model piecky zvlášť. Plameň je tak možné precízne regulovať.

Dokonalo čisté sklo.

Pohľadové sklo ohnisko zostáva čisté a to vďaka priemyselnej technológií spaľovania, ktorá je optimálne prispôsobená každému jednotlivému tvaru piecky. Pri veľký geometrických tvaroch je to umenie, ktoré vo firme hase perfektne ovládajú. Potrebujete už len vhodné drevo  a dobrý komín a kúrenie je radosť.

Istota je istota.

Pretože produkty firmy hase majú dlhú životnosť a vaša krbová piecka bude vaším spoločníkom na dlhé roky dbajú  vo firme hase  na to, aby mali vždy náhradné diely. Veľa náhradných dielov sa vyrába ručne.

    Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme