… pre tých, ktorí nerobia kompromisy.
Najvyššia kvalita produktov.

BRUNNER. made in germany

Produkt 100% vyrobený v Nemecku je zárukou kvality a nadčasovosti. Práve v Nemecku sú vyrábané produkty s pomocou najmodernejších strojov a výrobných zariadení svetovo uznávanej kvality. Skutočné tajomstvo úspechu sa ukrýva v našich zamestnancoch a v ich jedinečnom postoji k práci a plneniu úloh ako aj v ich hrdosti k vlastným produktom a podnikaniu.

V rodinne založenom firemnom prostredí sú kvalita a inovácia hodnoty, ktoré zastávajú všetci pracovníci firmy BRUNNER. Kvalita a inovácia stoja nad jednoduchými konštrukčnými riešeniami za nízku cenu.
Všetko je to vybudované na základe dobrej pracovnej klímy a na základe poznania, že zákazníkmi je ocenený len citeľný rozdiel, teda hodnota navyše. BRUNNER krbové vložky patria k najlepším produktom, ktoré kachliarske remeslo dokáže ponúknuť.

Preskúmajte aj www.brunnerkrby.sk

Krby

Vychutnať si pocit oddychu a bezpečia, to znamená prísť domov po namáhavom dni, naložiť drevo do krbu, zapáliť ho, pozorovať prvé plamene, vychutnať si teplo, posedieť si v kruhu rodiny a relaxovať. Na rozdiel od kachľovej pece s dlhotrvajúcim sálavým teplom má krb veľmi veľké presklenie a tak poskytuje pôsobivý, príjemný pohľad na plamene a za krátku dobu rýchle teplo

BSK Systémové krby

Značkový krb už nie je možné postaviť jednoduchšie a cenovo výhodnejšie. Kombináciou presných stavebných tvaroviek z liateho šamotu s krbovými vložkami

Brunner môže byť kompletný krb postavený v priebehu niekoľkých hodín. Vášmu krbu môžete ponechať neošetrenú modernú betónovú optiku, alebo ho môžete omietnuť a farebne upraviť podľa vlastných predstáv.
Na dotvorenie krbu je možné použiť veľkoplošnú keramiku a krbový stôl.

Kachľové pece HKD séria

Séria HKD ponúka modernú formu tradičných kachľových pecí. S veľkými presklenými dvierkami sa stáva HKD vložka výhrevným telesom, ktoré určitú časť tepla odovzdáva do miestnosti, kde sú dvierka umiestnené a zároveň ponúka nádherný výhľad na plápolajúci oheň.
Za jednoduchým bez rámovým presklením je umiestnené masívne liatinové ohnisko so slávnou spaľovacou ISO komorou značky BRUNNER, ktorá je známa svojim čistým spaľovaním.

Séria HKD je najúspešnejšou a zároveň najviac predávanou vykurovacou vložkou s veľkým presklením určenou pre kachľové pece. Je to možno aj preto, že HKD je prvou sériovo vyrábanou vykurovacou vložkou s veľkým presklením (od roku 1989)

BSO systémové pece

Naše systémové pece sme vyvinuli špeciálne pre zákazníkov, ktorí hľadajú rýchle riešenie pre výstavbu akumulačnej pece, ale nechcú sa pri tom vzdať vysokej kvality. Použité HKD 2.2 liatinové vložky kachľových pecí sú výsledkom našich znalostí a skúseností, ktoré získavame už desaťročia. BSO séria ponúka možnosť postaviť rýchlo a cenovo výhodne teplovzdušné akumulačné pece z prefabrikovaných sád tvaroviek z liateho šamotu vo vysokej kvalite a s dlhou životnosťou.

KSO Malé akumulačné pece

Malá akumulačná pec (KSO) sa vyznačuje tým, že zaberá malú pôdorysnú plochu a poskytuje príjemné sálavé teplo dlhé hodiny. Teplo z KSO hreje jemne a prirodzene ako slnečné lúče pokožku. Malé akumulačné pece (KSO) sú vyrobené ako stavebnice.

Odporúčajú sa do malých priestorov, ktoré má zútulniť pôsobenie ohňa. S priemerom 590 mm je KSO tým správnym riešením pre pôžitok z tepla v malom priestore

Keramický obklad pecí

Čo vyzerá ako kachľová pec, je v skutočnosti KSO s obstavbou z keramiky. Spolupracujeme s rôznymi partnermi v oblasti výroby keramiky, ktorí ponúkajú vyrobené alebo individuálne zhotovené keramické obklady.

Tradiční výrobcovia kachlíc ponúkajú pre malé akumulačné pece BRUNNER keramické obklady zhotovené na mieru. Výhoda keramiky spočíva v jej ľahko udržiavateľnom povrchu a predovšetkým v jej optickom dojme. Keď ide o trendy v zariaďovaní, tak klasické, takmer starožitné modely sú rovnako zaujímavé, ako moderné tvary keramických akumulačných pecí.

BRUNNER  elektronická regulácia

Bezpečnosť zariadení, optimálne emisné hodnoty a komfort obsluhy boli počiatočné dôvody, prečo firma BRUNNER už v roku 1990 ako prvá vyvinula automatickú reguláciu pre vložky na spaľovanie dreva. Model EOS je s viac ako 100.000 inštalovanými jednotkami najúspešnejšou a najviac predávanou elektronickou reguláciou v oblasti kachliarstva. BRUNNER automatická regulácia zohľadňuje všetky špecifiká a možné rušivé vplyvy spaľovania.

6. generácia zastúpená modelmi EAS a EOS 6 reprezentuje aktuálny stav v technológii v oblasti regulácií kachľovej pece alebo krbu. V kombinácii s inými systémami firmy BRUNNER môže byť kompletné tepelné riadenie budovy riešené centrálne a prehľadne zobrazené na jednom dotykovom displeji.

Výkonnosť kachľovej pece závisí od kvality použitého paliva a od spôsobu ovládania. Veľmi dôležitý je optimálny prívod vzduchu, väčšina má ovládanie manuálne.

Aby v budúcnosti bolo kúrenie drevom jednoduchšie, efektívnejšie a bezpečnejšie, vyvinuli sme pre Vás elektronickú reguláciu. Regulácia kachľovej pece alebo krbu riadi horenie automaticky a ihneď ohlasuje poruchy na displeji. Na základe optimálneho spaľovania a podstatne vyššieho stupňa účinnosti Vám ešte aj šetrí peniaze.

    Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme