Akumulačné pece Nordpeis

sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú efektívne a ekologicky prijateľné vykurovanie svojho domova. Tieto pece sú navrhnuté tak, aby optimálne využívali teplo z horiaceho dreva a udržali príjemnú teplotu po celý deň.

Dizajn a funkčnosť

Nordpeis je najväčší výrobca a popredný dodávateľ obstavbových plášťov v Európe, ktoré sú vyrobené z ľahkého, vystuženého betónu, odolného voči vysokým teplotám a teplotným výkyvom. Ponúkajú flexibilný stavebnicový systém s možnosťou prispôsobenia farby plášťa interiéru, čo zjednodušuje a urýchľuje inštaláciu. Pece sú dostupné v rôznych štýloch, od tradičných až po moderné minimalistické.

Technológia a efektivita

Pomocou špeciálnej výstelky spaľovacej komory Thermotte™, ktorá zvyšuje efektívnosť spaľovania a zároveň zabraňuje zadymeniu a usadzovaniu sadzí, dosahujú akumulačné pece Nordpeis čisté a efektívne spaľovanie. Vysoká teplota spaľovania do 1280 °C zaisťuje neodolateľný pohľad do plameňov.

Ekológia a udržateľnosť

Pece využívajú drevo, obnoviteľný zdroj energie, a vďaka technológii Thermotte™ a akumulačnému materiálu PowerStone sú emisie minimálne. PowerStone akumuluje veľké množstvo tepla, ktoré potom dlho a rovnomerne vyžaruje do okolia, čím zabezpečuje úsporu energie.

Použitie a údržba

Krby Nordpeis sú navrhnuté pre jednoduchú a rýchlu montáž, ktorá väčšinou trvá len jeden deň. Majú aj konvekčnú techniku, vďaka ktorej je teplo rovnomerne rozložené po celej miestnosti. Niektoré modely obsahujú integrovaný popolník, ktorý uľahčuje vyberanie popola.

Záver

Ak chcete doma účinné a šetrné vykurovanie, ktoré je zároveň štýlové a ľahko sa udržiava, akumulačné pece Nordpeis sú skvelou voľbou. Ponúkajú vysoký výkon, ekologickú efektívnosť a estetickú príťažlivosť, vďaka čomu je váš domov nielen teplý, ale aj vizuálne atraktívny.

Na našom webe nájdete ukážky produktov, ale oveľa viac vám vieme predstaviť na osobnej konzultácii.

Objednajte si osobnú konzultáciu