Široký výber

V Caminus Design máme veľa rôznych kachľových pecí od známych značiek ako Nordpeis, Brunner, Hark a ďalší. Tieto pece sú nielen pekné, ale aj dobre vykurovajú domy. Majú špeciálne keramické kachličky, ktoré dokážu dlho udržať teplo po tom, ako oheň prestane horieť. Tým pádom je v domove dlho príjemne teplo.

Sortiment

Ponúkame rôzne štýly pecí – od starých až po moderné. Všetci si u nás nájdu pec, ktorá sa im bude páčiť a zároveň je šetrná k životnému prostrediu. Súčasné pece používajú drevo, ktoré pri správnom spaľovaní neznečisťuje prírodu tak výrazne.

Technológie

Snažíme sa, aby teplo z pecí rovnomerne zahrialo celý dom, takže v každej izbe bude príjemne teplo. Naše pece majú aj nové technológie, ktoré zabezpečujú, že sa drevo spáli čisto a účinne, čo znamená, že pece sú nielen pekné, ale aj praktické a dobré pre prírodu.

Efektivita

Ak chcete mať doma teplúčko a pritom to má byť pekné a moderné, naše kachľové pece sú skvelou voľbou. Ponúkame pece od značiek ako Nordpeis, Brunner a Hark, s ktorými bude váš dom nielen teplý, ale aj štýlový. S Caminus Design získate to najlepšie z oboch svetov – skvelý vzhľad a funkčnosť.

Na našom webe nájdete ukážky produktov, ale oveľa viac vám vieme predstaviť na osobnej konzultácii.

Objednajte si osobnú konzultáciu

Tieto pece poskytujú nie len teplý a pohodlný domov, ale aj štýlový doplnok do vašej domácnosti, či už hľadáte niečo tradičné alebo moderné.

Ak premýšľate nad kúpou kachľovej pece, mali by ste vedieť, že má mnoho skvelých vlastností. Kachľové pece sú skvelé nielen na vykurovanie domov, ale aj na to, aby váš domov vyzeral pekne a cítili ste sa v ňom pohodlne.

Tu sú hlavné dôvody, prečo si ich môžete kúpiť:

  • Tradičný a moderný štýl: Môžete si vybrať buď staromódny vzhľad, alebo novší a moderný dizajn s veľkými sklami, cez ktoré vidíte oheň. Je to ako mať malý oheň priamo v obývačke!
  • Jednoduché ovládanie: Novšie modely majú špeciálne tlačidlá, ktoré vám pomôžu ľahko ovládať ako veľa tepla pec vydáva.
  • Super pre nové domy: Tieto pece sú obľúbené aj v nových domoch, pretože dobre rozdeľujú teplo, a tak je v celom dome príjemne teplo.
  • Teplo, ktoré sa ľahko šíri: Teplo z pece sa šíri rovnomerne, čo je veľmi príjemné a nevíri prach, takže je to dobré aj pre ľudí, ktorí majú alergie.
  • Málo práce s drevo: Nemusíte pridávať drevo do pece často, stačí raz za 12 hodín. To znamená, že môžete mať viac času na hranie alebo odpočinok.

Cena pri produkte: Cena za kachľovú pec zahŕňa DPH a je bez odbornej montáže.

    Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme