Rodinná firma Brunner… to sú ľudia z bavorsko – rakúskeho regiónu spadajúceho pod dolné Bavorsko.

 

Spoločnosť BRUNNER GmbH vedie pán Ulrich Brunner s jeho synom Hubertusom.
Už viac ako 25 rokov sa zaoberajú výrobou vykurovacích vložiek na drevo do krbov a kachľových pecí.

V rodinne založenom firemnom prostredí sú kvalita a inovácia hodnoty, ktoré zastávajú všetci pracovníci firmy Brunner. Kvalita a inovácia stoja nad jednoduchými konštrukčnými riešeniami za nízku cenu. Skutočné tajomstvo úspechu sa ukrýva v našich zamestnancoch a v ich jedinečnom postoji k práci a plneniu úloh ako aj v ich hrdosti k vlastným produktom a podnikaniu. Všetko je to vybudované na základe dobrej pracovnej klímy a na základe poznania, že zákazníkmi je ocenený len citeľný rozdiel, teda hodnota navyše. My od firmy Brunner sme zväčša veselí a priateľskí, a v jednom sme si istí, sme čestní a hrdí na našu firmu. Tradičné hodnoty a vysoko moderná veda kráčajú s nami ruka v ruke. Táto pracovná atmosféra nám umožňuje vytvárať produkty, ktoré spĺňajú technicky aj kvalitatívne najvyššie požiadavky.

Robíme všetko sami.

Znie to troška staromódne, ale osvedčilo sa to. Len keď všetko poznáme, sústreďuje sa duša a hrdosť všetkých zamestnancov na jednom produkte a to sa dá poznať. Začína to konštrukciou našich technikov a inžinierov, ďalej nasleduje stavba prototypu, test v testovacom laboratóriu až po sériové zhotovenie v zlievarni. Montáž a kontrola sú potom posledná manipulácia, predtým, než hotové vykurovacie vložky opustia náš sklad. A keď niečo treba zlepšiť , urobíme to s radosťou a ihneď. Nakoniec sú to a aj ostanú naše výrobky.

Zhotovenie a montáž sa vykonáva v našej tradičnej zlievarni v medzinárodnom centre zliatiny v Ortrande (južný Brandenburg). Jedná sa o najmodernejšiu zlievareň v Európe, ktorá si za cieľ stanovuje už roky najvyššiu kvalitu a inovatívnu techniku. 220 zamestnancov produkuje liatinové diely pre automobily a kachliarstvo.

„Všetci“ sú lacnejší ako Brunner! – A na to sme hrdí!

Pretože: Lacné riešenia a investícia nekvalitného krbu alebo pece nie sú vždy tou správnou cestou. 

Oveľa dôležitejšia je jedna väčšia investícia ako 1000 malých. A nakoniec zistíte, že ste neušetrili. Skutočne sú skoro všetky „porovnateľné produkty“ našej konkurencie zreteľne lacnejšie. A tak je to aj správne. BRUNNER ohniská na vykurovanie drevom sú najúspešnejšie a v posledných rokoch aj najčastejšie obstavované vložky krbov a pecí. Má to samozrejme svoje opodstatnenie: Spôsob konštrukcie vložiek a ohnísk, použitý materiál je to, čo vás presvedčí. Alebo vypracované technické a funkčné detaily, s ktorými sa naši skúsení zamestnanci každodenne nanovo zaoberajú. Alebo možno to spočíva v priateľskej filozofii našej firmy a servise, ktorý naša firma reprezentuje.

Brunner je úplne jednoduchý a stojí cenovo zato!

Skutočná kvalita! Kvalita krbov a pecí s vložkami od firmy Brunner závisí od mnohých faktorov. Na jednej strane je to vlastná tradícia remeselného umenia, na druhej strane ochota vyskúšať nové a ďalší vyvoj. Ale pri všetkom nadšení z techniky platí vždy jedna zásada: čím jednoduchšie, tým lepšie. Technicky realizovateľné, moderné a elegantné je zjednotené s tradičným a osvedčeným.

BRUNNER- made in Germany- Brunner vyrobené v Nemecku

Tradícia a remeslo majú niečo spoločne s  vlasťou. Preto sa firma Brunner zrieka lacných produktov vyrobených vo východnej Európe a Ázii. Produkty od firmy Brunner sú vyrobené v Nemecku skúsenými a kvalifikovanými odbornými silami. To isté platí aj pre náš výber materiálu. Osvedčená životnosť a spoľahlivosť našich vložiek od firmy Brunner je určená najvyššou kvalitou používaného materiálu.

zdroj: www.brunner.sk

Mám záujem, zavolajte mi