Dobre bolo.

Trochu vám pootvoríme dvierka do nášho kachliarskeho sveta, kde to žije krbmi, kachľami, pieckami, akumulačnými stavbami, novými materiálmi, ale hlavne skvelými ľuďmi.

Radi by sme verejne  poďakovali nášmu partnerovi J&R Inspire, ktorý aj tento rok zorganizovali skvelý kachliarsky deň pre kachliarov z celého Slovenska.

Stretli sme sa vo Zvolene, kde sme absolvovali zaujímavé školenia a na stánku Nordpeis aj praktickú ukážku montáže akumulačnej pece Salzburg.

Veľa sme sa naučili.

Stretnutia sa zúčastnili aj zástupcovia  spoločnosti Hase (Sebastian Schmitz, Najera Fernando Diaz, Steven Schmidt) a  Nordpeis  Martins Zemitis.

A samozrejme celý J&R Inspire tím. Na fotkách ich spoznáte podľa tričiek: oranžové patria J&R Inspire a modre Jeremias teamu.

J&R Inspire tento rok slávia 19 výročie firmy a od začiatku bolo a je ich snahou inšpirovať, vzdelávať a pozdvihovať úroveň kachliarstva na Slovensku.

A myslíme, že sa im to darí.

Ako povedal Ing.Jozef Karlík (spolumajiteľ J&R Inspire)

Len ten kto ide vlastnou cestou, nemôže byť nikým predbehnutý.

A toto je myšlienka, ktorej sa držíme aj my. Lebo, keď robíte svoju prácu poctivo, s láskou a pokorou, musíte dosahovať aj úspechy v podobe spokojných klientov a uznania

Radi by sme poďakovali celému J&R Inspire teamu a menovite našim obchodným partnerom, ale hlavne priateľom: Ing Róbertovi Šalvatovi s manželkou Andrejkou  a Ing, Jozefovi Karlíkovi s manželkou Jankou a nášmu obchodnému zástupcovi Marekovi Gancovi.

 

Mám záujem, zavolajte mi