Čo skrývame u nás v showroome

Čo skrývame u nás v showroome

novinky

Vieme aké je dôležité, mať možnosť vyskúšať si krbové piecky, kachle, alebo krbové vložky na „živo“. Preto sa snažíme mať vystavené produkty od skoro každého výrobcu. Zistite, čo máme aktuálne v ponuke.

Je pravda, že my poznáme všetky produkty, ktoré predávame. Pracujeme s nimi, vieme aké sú medzi nimi rozdiely, poznáme ich kvality. A tento pocit, chceme sprostredkovať aj Vám.

Preto máme showroom, aby ste mohli prísť a vystavené produkty si vyskúšať, porovnať a zistiť, ktorý sa bude hodiť do Vášho domova.

Starostlivo sme zvažovali výber vystavených produktov. Ak sa nad tým spolu s nami zamyslíte, zistíte, že to vôbec nie je také jednoduché. V prvom rade sme rokmi a skúsenosťami vyprofilovali výber výrobcov produktov, s ktorými máme výborné skúsenosti a ktorých kvalitu vieme garantovať a v druhom rade sme sa museli rozhodnúť už pre konkrétne produkty.

A to sa jedná o stovky až tisíce možných variácii typov krbových vložiek, krbových piecok a kachlí. Pri krbových vložkách sme museli zvažovať výber podľa typu skla (čelné, rohové, troj-presklene, kruhové), otvárania (aby ste si mohli porovnať rozdiel medzi otváraním dvierok do boku a výsuvným systémom do hora) a samozrejme rozmerov skla.

A ešte ťažšie, ale o to radostnejšie sa nám vyberali piecky. Zoberte si napríklad piecky piecky Hase. Model LIMO má možnosť výberu 4 farieb oceľovej kostry a 12 krásnych farieb keramiky v hladkej štruktúre a 12 farieb v štruktúre prstencov a znovu kombinácia kostra + mastenec. Len pri tejto konkrétnej piecke LIMO je 100 možností variantov konečného dizajnu. A to sme spomenuli iba jedného výrobcu a jeden typ piecky.

Nájdete a uvidíte u nás:

Tri hotové postavené krbové diela. Aby ste si vedeli pozrieť, akú kvalitu vieme dosiahnuť pri konečnej stavbe krbu.  A samozrejme aj krbové vložky a krbové piecky. Viď foto dole. Po rozkliknutí sa dostanete k detailu produktu.

hase Asmara

hase Sendai

hase Sila

hase Delhi

hase Cartago

hase Lima

hase Valencia

A vždy aj nejaké prekvapenie.

Neboli nájdené žiadne výsledky.

Menu